در حال بارگذاری ...
سه‌شنبه 19 آذر 1398
 • بازدید معاونت اداری مالی و مدیریت منابع دانشگاه فنی و حرفه ای از مراکز تابعه نیشابور

  بازدید معاونت اداری مالی و مدیریت منابع دانشگاه فنی و حرفه ای از مراکز تابعه نیشابور

  جناب آقای دکتر زمانی، معاونت محترم اداری مالی و مدیریت منابع دانشگاه در روز چهارشنبه مورخ 22/03/98 از مراکز تابعه دانشگاه فنی و حرفه ای در نیشابور بازدید نمودند.

  در بازدید میدانی صورت پذیرفته، ایشان از تلاش جمعی تمامی همکاران مراکز تابعه در شهرستان نیشابور  در تجمیع آموزشکده ها  به منظور استفاده بهینه از منابع قدردانی کرده و نتایج تجمیع آموزشکده ها را بسیار مناسب ارزیابی نمودند.

  آقای دکتر زمانی با حضور در جلسه تکریم  معاون اداری مالی مرکز نیشابور، طی سخنانی  استفاده بهینه از منابع را بستر سازتعریف پژوهش های کاربردی چند رشته ای که از دستاوردهای طرح تجمیع است عنوان نمودند.

  در ادامه ایشان ضمن تشریح اهداف و برنامه های دانشگاه، طی نشستی صمیمی به سوالات و دغدغه های همکاران با صبر و حوصله فراوان پاسخ دادند. که بسیار مورد رضایت همکاران قرار گرفت.

  سپس ایشان از طرح های پژوهشی دانشگاه فنی و حرفه ای واحد نیشابور بازدید نمودند و با توجه به توان بالای پژوهشی در این مرکز، از طرح ایجاد مرکز نوآوری که از برنامه های کلان دانشگاه فنی و حرفه ای است استقبال نموده و  بر تجاری سازی پژوهش های تقاضا محور با رویکرد درآمد زایی تاکید داشتند.

  نظرات کاربران