در حال بارگذاری ...
چهارشنبه 20 آذر 1398
 • بازدید معاونت محترم علمی و فناوری رئیس جمهور از طرح های فناوری دانشکده فنی وحرفه ای نیشابور

  بازدید معاونت محترم علمی و فناوری رئیس جمهور از طرح های فناوری دانشکده فنی وحرفه ای نیشابور

  پیرو مذاکرات شفاهی و حضوری ریاست محترم دانشکده فنی و کشاورزی نیشابور و نمایندگان محترم نیشابور با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری جناب آقای دکتر ستاری، ایشان جهت بازدید از طرح های پژوهشی این مجموعه دانشگاهی در روز شنبه تاریخ 28/02/98 همزمان با روز بزرگداشت خیام نیشابوری در این مرکز علمی حضور یافتند.

  در این بازدید که جمعی از معاونین ارشد جناب آقای دکتر ستاری، نمایندگان فرهیخته شهرستان؛ جناب آقای دکتر گرمابی و سر کار خانم دکتر چنارانی، معاونت محترم استانداری و فرماندار نیشابور؛ جناب آقای شیبانی،معاون زیارت استانداری خراسان رضوی ،رئیس پارک علمی و فناوری خراسان و جمعی از مسؤلین شهرستان نیشابور حضور داشتند، از 17 طرح پژوهشی برگزیده در حوزه صنعت، کشاورزی و هنر بازدید بعمل آوردند.

  مراحل پژوهشی، تحقیقاتی و نمونه سازی برخی از این طرح ها اتمام یافته و به مراحل تجاری سازی و تولید انبوه رسیده است. اکثر این طرح ها بر گرفته از پتانسیل و توانمندی های بوجود آمده از تجمیع مراکز فنی و کشاورزی و تلفیق رشته ها بوده است.ضمنا ریاست محترم دانشگاه فنی و حرفه ای کشور جناب آقای دکتر صالحی عمران  بعد از بازدید با ارتباط تلفنی با دکتر ستاری در رابطه با نحوه توسعه و تجاری سازی تمامی طرح های کارآفرینی به تبادل نظر پرداختند.

  امید است با حمایت های دکتر ستاری و دکتر صالحی عمران در خصوص تأسیس مرکز نوآوری  در آینده شاهد رشد و شکوفائی بیشتر استعداد دانشجویان رشته های مختلف و تأسیس شرکت های دانش بنیان باشیم و گامی موثر در جهت رونق تولید برداریم.

  نظرات کاربران